logo web
 CEREAS - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
 NABÍZÍME:
 - Úklid domácností, firem, skladů a jiných komerčních prostor
 - Čištění interérů vozů, osobních, nákladních
 - Čištění koberců, čalounění, oken, výloh
 - Jednorázový i pravidelný úklid

-        

-     

-          

-    

MYTÍ OKEN A VÝLOH


Do portfolia úklidových služeb, které poskytujeme, patří jednorázové i pravidelné mytí oken a výloh u zákazníka. K mytí oken popř. výlohám přistupujeme šetrně tak, abychom nepoškodili skla, malbu na stěnách a neznečistili podlahu. Samozřejmostí při mytí oken je také čištění rámů a vnitřních parapetů. Při mytí oken používáme saponáty šetrné k životnímu prostředí, u silně znečištěných ploch speciální žiletky a k doleštění okrajů skel speciální savé bavlněné hadry určené pro mytí oken. Mytí oken zajišťují výhradně zkušení zaměstnanci, kteří dbají na dokonale odvedenou práci se smyslem pro detail.


Mytí oken ve výškách a v obtížně přístupných místech

Pro mytí oken, která jsou obtížněji přístupná, používáme teleskopické tyče, schůdky, mobilní plošiny, pojízdná lešení a tam, kde je to nutné, zajistíme i horolezeckou techniku.
Je-li potřeba mytí oken ve výškách provádět z veřejných komunikací, zajistíme povolení k záboru veřejného prostoru pro mobilní plošinu nebo pojízdné lešení (zajištění potřebných povolení ovšem trvá 2- 3 týdny).
 
U VELKÝCH PLOCH A SMLUVNÍCH PARTNERŮ MOŽNÉ SLEVY
 
CENÍK MYTÍ OKEN A VÝLOH
Mytí oken a výloh v Praze, Kladně  a okolí provádíme na přání zákazníka v závislosti na lokalitě a míře znečištění obvykle 2x - 6x ročně.
Mytí oken jedné plochy skla v ceně 20,- až 25,- Kč za m2 jedné plochy skla vč. rámu a vnitřního parapetu dle znečištění
Mytí výloh jedné plochy skla v ceně 20,- až 25,- Kč za m2 jedné plochy skla vč. rámu a vnitřního parapetu dle znečištění (odstranění lepenky a folie z výlohy od 100,- Kč m2)
Zde se můžete zeptat na naší službu, nebo provést rovnou objednávku, umytí oken nebo výlohy. Děkujeme. Pole označené * jsou povinné, jinak nebude email poslán.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Please type your full name.

Neplatný vstup

Invalid email address.

Please tell us how big is your company.

Neplatný vstup

Neplatný vstup